Studio Flores

Spolupracujeme

Studio Flores zařizuje hlavně svatební servis, má za svou dobu působení již ověřené partnery, o kterých ví, že dodají zákazníkovi kvalitně odvedenou práci. Neváhejte proto navštívit jejich webové prezentace a přesvědčte se o jejich kvalitách. V případě zájmu o spolupráci některých těchto firem nás kontaktujte a my už vám společně domluvíme to nejlepší možné řešení.

Fleurop

prodej a rozvoz květin

Značka Fleurop byla založena před více než stoletím, v roce 1908 v německém Berlíně. Florista Max Hübner tehdy formuloval jedinečnou myšlenku, že cestovat by neměly květiny, ale jen jejich objednávky, které se následně doručí na spolehlivá a profesionální místní květinářství co nejblíže adresátovi květinového daru. Tato myšlenka se později stala základem obchodního konceptu značky Fleurop, která se posléze začala šířit i do jiných zemí.

David Klimovič

foto a video

Díky špičkovému vybavení a mnohaletým zkušenostem Vám vždy předá fotografie a videa v nejvyšší kvalitě, profesionálně upravené a utříděné tak, aby co nejlépe vyprávěly svůj příběh.

a23 fotoatelier

foto

Nabízí fotografické služby v novém profesionálně vybaveném ateliéru. Vždy se snaží o vytvoření příjemné atmosféry, aby byl výsledek co nejpřirozenější a nejkvalitnější. Dále nabízí nafocení celého svatebního dne od příprav až po večerní párty. Na stránkách si můžete vybrat balíček služeb, který si přizpůsobíte Vašim představám a požadavkům.

Atelier Daloo

originální šperky

ATELIER DALOO vytváří především snubní prsteny a originální šperky, které vynikají svým designem a použitými materiály – titan, zlato, platina, či stříbro a ocel. Každý šperk je ručně vyrobený originál.

Anima Horti

Zahradní architektura a realizace

I tato spolupráce je pro nás velice důležitá. Firma Anima Horti díky svým zkušenostem a velkému přehledu Vám může dát tipy na místa pro svatby v přírodě, krásné parky a zajímavá místa. Další služby poskytuje v podobě zahradních úprav, které nemusí být spojené pouze se svatebním místem.